UAHOSTING
Як встановити Joomla
встановити CSM Joomla на хостинг

Як встановити Joomla

встановити CSM Joomla на хостинг

CSM Joomla - одна з найпопулярніших систем керування контентом сайту. На хостингу з автоінсталятором Softaculous - встановлення Joomla є надзвичайно простим, для встановлення слід виконати всього 5 кроків:

1. У панелі керування хостингом cPanel (https://ваш.домен:2083) увійдіть в розділ Softaculous.

2. На сторінці, що відкрилась, оберіть пункт Joomla (або іншу CMS, яку Ви бажаєте проінсталювати).

Після кліку по посиланню Joomla відкриється додаткова інформація у колонці справа. Зверніть увагу на текст поруч зі словами New Installation - вказано версію Joomla, яка буде встановлена, кількість необхідного дискового простору та наявність вільного місця на акаунті. Якщо дискового простору для інсталяції достатньо - натискаємо на New Installation.

3. На наступній сторінці потрібно внести реєстраційні дані сайту.

Install on domain - оберіть домен, на якому бажаєте встановити Джумлу. Доступні лише ті домени, якими Ви керуєте в cPanel - головний домен на акаунті та додаткові домени.

Install in directory - залишіть пустим, якщо бажаєте, щоб Джумла відкривалась за адресою домену. Якщо Ви хочете, щоб адреса сайту з Джумлою мала вигляд, наприклад, ваш.домен/joomla - введіть у дане поле joomla.

Admin access data - логін та пароль адміністратора - з цими логіном-паролем Ви будете заходити в адміністративну частину Джумли.

В Base configuration слід записати Вашу e-mail адресу, Ваше ім'я та назву майбутнього сайту.

Install Sample Data? - якщо відмічено, буде встановлено тестовий контект (тестові сторінки на сайті), які пізніше слід видалити. Якщо Ви бажаєте потренуватись на Joomla - ці сторінки можуть Вам допомогти, якщо тестові сторінки Вам не потрібні - зніміть позначення.

Після заповнення даних натискаємо на кнопку Install Joomla.

4. На наступній сторінці буде виведена загальна інформація про те, що створено базу даних для Joomla. На цій сторінці потрібно натиснути кнопку Finish installation.

5. На наступній сторінці з'явиться інформація про те, що файли configuration.php та data.sql налаштовані.

Вітаємо! Joomla встановлена на Вашому сайті :)

Перші кроки на сайті.

Далі - наповнюйте, експериментуйте, працюйте з Джумлою, втілюйте Ваші задуми та творчі мрії. Успіхів у творчості разом з Joomla!