Hetzner, м. Нюрнберг, Німеччина

Дата центр Hetzner має багато підключень до мережі Інтернет - перш за все до найбільшої німецької точки обміну даними DE-CIX, а також пряме підключення до німецької Telekom, що забезпечує безперебійну роботу серверів в Інтернеті.

Дата-центр Hetzner під'єднаний до наступних мереж на швидкості:
60 Гбіт / DE-CIX
30 Гбіт / Норіс мережі
20 Гбіт / Tiscali
20 Гбіт / Deutsche Telekom
10 Гбіт / LambdaNet
10 Гбіт / Global Crossing
10 Гбіт / Aixit
10 Гбіт / TeliaSonera
10 Гбіт / Level3
10 Гбіт / Init7
10 Гбіт / KPN
10 Гбіт / N-IX
10 Гбіт / AMS-IX

Головна особливість дата-центру Hetzner - піклування про охорону навколишнього середовища.

чиста електроенергіяЕнергія з гідроелектростанцій

Дата-центр Hetzner використовує виключно енергію з поновлюваних джерел для забезпечення роботи серверів. Екологічний партнер дата-центру - компанія NaturEnergie AG, - яка генерує електроенергію від екологічно чистих ГЕС. Енергія, що виробляється течією води, з екологічної точки зору, вважається найкращою формою вироблення енергії для навколишнього середовища.

Енергоефективні апаратні

Протягом багатьох років приймались інвестиційні рішення, результатом яких стало більш ефективне використання енергії. Споживана потужність апаратних засобів та мережевих компонентів була зведена до мінімального значення.

Дата-центр Hetzner - чисте майбутнє

UAhosting, піклуючись про навколишнє середовище, свідомо обирає Hetzner у якості основного дата-центру, задля сприяння енерго-ефективному використанню мережі Інтернет. Оберіть чисте майбутнє разом з UAhosting та Hetzner!


ColoCall, м. Київ, Україна

Датацентр ColoCall - перший датацентр в Україні.
Сервери розміщуються на різних точках в місті Києві, в тому числі у датацентрі Бункер, спроектованому в протирадіаційному сховищі, з максимальним рівнем захисту, навіть в умовах бойових дій.
Понад 100 Гбіт/с зʼєднань з українським та закордонним сегментом мережі інтернет, власна оптична інфраструктура. Більше 10-ти точок зʼєднання з інтернет з хорошим рівнем надмірності, за якими рівномірно розподіляється трафік мережі.
Більше 20 різних операторів звʼязку.