UAHOSTING
Дата центри
розміщення серверів у найкращих дата-центрах

Дата центри, в яких розміщено сервери UAhosting

Опис дата-центрів, у яких UAhosting розміщує хостинг-сервери

Hetzner, Німеччина/Фінляндія

Дата центр Hetzner має багато підключень до мережі Інтернет - перш за все до найбільшої німецької точки обміну даними DE-CIX, а також пряме підключення до німецької Telekom, що забезпечує безперебійну роботу серверів в Інтернеті.

Головна особливість дата-центру Hetzner - піклування про охорону навколишнього середовища.

Дата-центр Hetzner використовує виключно енергію з поновлюваних джерел для забезпечення роботи серверів. Екологічний партнер дата-центру - компанія NaturEnergie AG, - яка генерує електроенергію від екологічно чистих ГЕС. Енергія, що виробляється течією води, з екологічної точки зору, вважається найкращою формою вироблення енергії для навколишнього середовища.

Енергоефективні апаратні

Протягом багатьох років приймались інвестиційні рішення, результатом яких стало більш ефективне використання енергії. Споживана потужність апаратних засобів та мережевих компонентів була зведена до мінімального значення.

Дата-центр Hetzner - чисте майбутнє

UAhosting, піклуючись про навколишнє середовище, свідомо обирає Hetzner у якості основного дата-центру, задля сприяння енерго-ефективному використанню мережі Інтернет. Оберіть чисте майбутнє разом з UAhosting та Hetzner!


ColoCall, м. Київ, Україна

Датацентр ColoCall - перший датацентр в Україні.
Сервери розміщуються на різних точках в місті Києві, в тому числі у датацентрі Бункер, спроектованому в протирадіаційному сховищі, з максимальним рівнем захисту, навіть в умовах бойових дій.
Понад 100 Гбіт/с зʼєднань з українським та закордонним сегментом мережі інтернет, власна оптична інфраструктура. Більше 10-ти точок зʼєднання з інтернет з хорошим рівнем надмірності, за якими рівномірно розподіляється трафік мережі.
Більше 20 різних операторів звʼязку.


OVH, Франція/Німеччина/Польща

Беззаперечний провайдер хостингу в Європі №1.
300 000 серверів у 28 дата-центрах. 1 300 000 клієнтів не просто так обрали дата-центр OVH для розміщення свого сайту.
Перевагою дата-центру OVH є захист від ддос-атак, що надається для кожного сервера. Дата-центр має розвинуту мережу підключень, високу безпеку та надійні компоненти для серверів. Щороку відкривається новий дата-центр у новій країні світу!