UAHOSTING
Visa, Mastercard
оплата послуг з використанням пластикової картки онлайн

Visa, Mastercard - оплата пластиковою карткою

Система оплати послуг з використанням пластикової картки Visa, Mastercard онлайн

VISAMASTERCARD

Оплата карткою можлива після входу в кабінет системи білінгу.

Наш сайт підключений до системи електронних платежів, яка дозволяє оплачувати наші послуги будь-яким картками Visa і MasterCard, випущеними будь-яким українським або закордонним банками. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернеті.

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa Verified by Visa і MasterCard MasterCardSecureCode, метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.

Більше 15 мільйонів власників карт Visa по всьому світу є активними користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні покупок в Інтернеті. Сьогодні стандарт 3-D Secure підтримують понад 100 тисяч Інтернет-магазинів і більше 20 тисяч банків по всьому світу.

Піклуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів онлайн-безпеки, ми впровадили цей стандарт і на нашому сайті. Оплата по картах Visa і MasterCard тепер максимально безпечна!