UAHOSTING
Договір публічної оферти
на послуги хостингу

Договір публічної оферти

на послуги хостингу

Даний Договір вважається укладеним після оплати Вами послуги хостингу.

Публічний договір про надання послуги хостингу

Фізична особа-підприємець Хилюк Петро Миколайович, що діє на підставі Свідоцтва Серія В01 №539073, надалі ВИКОНАВЕЦЬ, та фізична особа, що замовляє та оплачує послуги хостингу, надалі ЗАМОВНИК, з другого боку, склали даний Договір про наступне:

1. Предмет Договору
На підставі цього Договору, ЗАМОВНИК доручає, а ВИКОНАВЕЦЬ бере на себе зобов'язання забезпечити розміщення файлів ЗАМОВНИКА в мережі Інтернет за тарифним хостинг-планом, який обраний ЗАМОВНИКОМ, згідно переліку ресурсів та послуг, що публікуються на сервері ВИКОНАВЦЯ в розділі хостинг. За даним договором ВИКОНАВЦЕМ надається тільки дисковий простір для розміщення файлів та інших даних ЗАМОВНИКА. За даним договором ВИКОНАВЦЕМ НЕ НАДАЄТЬСЯ послуга налаштування файлів сайту, супровід сайту, наповнення сайту, оптимізація сайту і будь-які інші послуги, крім дискового простору для розміщення файлів і НЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ та НЕ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ коректна робота сайту при несумісності програмного забезпечення серверів ВИКОНАВЦЯ і програмного забезпечення сайту ЗАМОВНИКА.

2. Загальні положення
2.1. Даний Договір носить характер публічного договору і є еквівалентом "усної угоди", та у відповідності до чинного законодавства України має належну юридичну силу.
2.2. Для отримання послуги хостингу ЗАМОВНИК проводить попередню оплату за послугу у повному об'ємі.
2.3. Надання послуг ВИКОНАВЦЕМ починається відразу після активізації персональної картки ЗАМОВНИКА та продовжується до кінця розрахункового періоду, за який проведено оплату ЗАМОВНИКОМ.
2.4. ВИКОНАВЕЦЬ може надавати ЗАМОВНИКУ за цим Договором і інші послуги, такі як реєстрація доменних імен, проведення оптимізації сайту, рекламні послуги в мережі Інтернет тощо. Вартість таких послуг узгоджується окремо.
2.5. При наданні послуги реєстрації доменного імені додатково діє Договір на сторінці https://uahosting.com.ua/oferta2.php.
2.6. При наданні послуги віртуального або виділеного сервера додатково діє Договір на сторінці https://uahosting.com.ua/oferta3.php.
2.7. ЗАМОВНИК згоден на зберігання та обробку персональних даних з метою забезпечення реалізації взаємовідносин в сфері інформатизації.
2.8. Претензії ЗАМОВНИКА щодо оплачених, але не наданих послуг у повному чи частковому обсязі приймаються ВИКОНАВЦЕМ протягом 30 діб з моменту оплати послуг ЗАМОВНИКОМ. Починаючи з 31 доби з моменту оплати послуг ЗАМОВНИКОМ і надалі ВИКОНАВЕЦЬ не несе відповідальності за ненадані чи надані частково послуги згідно відповідної оплати.

3. Використання послуг, які надає ВИКОНАВЕЦЬ
Послуги, що нами надаються, можуть бути використані тільки в законних цілях. Будь-які незаконні дії на території України або на території держави ЗАМОВНИКА або країни, до якої розміщувані ЗАМОВНИКОМ веб-сайти можуть мати певний стосунок, суворо забороняються. За час використання послуг ЗАМОВНИКУ суворо забороняється розміщувати на ресурсах ВИКОНАВЦЯ будь-яку незаконну, погрожуючу, непристойную, наклепницьку, звинувачувальну, вульгарну інформацію у будь-якому вигляді, а також і посилання на таку інформацію, включно з будь-якою інформацією, котра сприяє незаконним діям. Виключне право на тлумачення виду інформації належить ВИКОНАВЦЮ.

Політика нетерпимості до СПАМу: ВИКОНАВЕЦЬ не сприймає СПАМ (несанкціоновані розсилки) в будь-яких його проявах, в т.ч. і використання дорвеїв як елементу пошукового СПАМу. Кожному ЗАМОВНИКУ, за яким буде помічено участь у розсиланні спаму, буде назавжди відмовлено у використанні послуги хостингу, залишок оплачених коштів при цьому на рахунок ЗАМОВНИКА не повертається.

ВИКОНАВЕЦЬ має право змінювати або відключати за необхідністю будь-який веб-сайт, аккаунт, базу даних або інший компонент сервера, у випадку його невідповідності цим Правилам. Також ВИКОНАВЕЦЬ залишає за собою право в екстрених випадках вносити будь-які зміни у склад клієнтської частини сервера. ВИКОНАВЕЦЬ залишаємо за собою право визначати, що саме є порушенням даних Правил використання послуги хостингу.

Необмежений трафік не поширюється на сайти файлових архівів (графічних, музичних, програмних), на файлові роздачі чи надання широкому колу користувачів доступу до завантаження текстових або інших файлів незалежно від їх змісту, на програвання музичних або відео-файлів з нашого сервера, а також для хостинг-акаунтів, у яких фіксується використання понад 90% доступних ресурсів тарифного плану. У таких випадках ліміт трафіку складає не більше 200 Гб на 1 місяць.

4. Використання отримуваних ресурсів
ЗАМОВНИКУ забороняється:
4.1. Ініціювати процеси, на виконання яких потрібна велика кількість ресурсів сервера. При регулярному використанні більше 90% доступного ресурсу сервера згідно тарифного плану, відповідний об'єм ресурсу може бути зменшений до рівня найдешевшого тарифного плану незалежно від тарифного плану ЗАМОВНИКА.
4.2. Використовувати програми будь-якого типу в реальному часі, що потребують значних системних ресурсів сервера. Додатки, що виконуються на віддалених хостах, дозволяються без обмежень.
4.3. Запускати будь-яке програмне забезпечення, так чи інакше пов'язане з IRC (Internet Relay Chat).
4.4. Розміщувати (або робити доступним ззовні - надавати посилання) будь-який контент, що порушує авторські права третіх осіб: неліцензовані mp3, фільми, cracks, warez та ін.
4.5. Завантажувати, використовувати на наших серверах або розміщати посилання на наступні типи програм:
IRC egg drops, IRC або IRC bots, ICQ bots, Chat (Чати), Proxy servers (Проксі сервери), Mail bombers, Anonymous mailers (Розсилання повідомлень), IP spoofers, Port scanners, nph-proxy, (Програмне забезпечення, що може нанести шкоду будь-якому комп'ютеру в мережі), rootkit (Програми для приховування слідів присутності зловмисника або шкідливої програми в системі), боти в складі ботнету або без та інші скрипти, які можуть використовуватись для протиправної діяльності, DoorWay (дорвеї) та генератори дорвеїв або інші програми, призначені для обману роботів пошукових систем або програм, які використовуються для створення пошукового СПАМу, а також розміщувати сайти, які призначені для обману роботів пошукових систем, або використовуються для створення пошукового СПАМу.
4.6. Масове розсилання неузгоджених попередньо електронних листів - SPAM (mass mailing). Під массовим розсиланням розуміється як розсилання багатьом отримувачам, так і багаторазова розсилка одному отримувачу. Тут і далі під електронними листами розуміються повідомлення електронної пошти, ICQ та інших подібних засобів особистого обміну інформацією.
4.7. Розміщувати або розповсюджувати порнографічні матеріали та будь-які материали сексуального характеру, а також посилання на інші ресурси, які містять подібні матеріали. Розміщувати або розповсюджувати будь-які матеріали, що відносяться до: провокації насильства в суспільстві, онлайн-казино, азартні ігри, букмекерські контори, продаж ліків, тютюну, сумішів для куріння, алкоголю та зброї, а також посилання на інші ресурси, які містять подібні матеріали.
4.8. Розміщувати, розповсюджувати, ставити посилання або будь-яким іншим способом активувати на хостинг-акаунті будь-які файлообмінні програми чи сервіси, в тому числі торент-трекери.
4.9. Розміщувати та розповсюджувати інформацію про будь-які види фінансового чи будь-якого іншого шахрайства, яка може бути використана для вчинення адміністративного або кримінального прапорушення, в тому числі: автосерфінг, фінансові піраміди, "щасливі гаманці", продаж фальшивих документів (у т.ч. дипломів навчальних закладів) та ін.
4.10. В будь-який спосіб незаконно збирати та використовувати конфідекційну інформацію про користувачів, таку як: інформація особистого характеру, банківська інформація і т.п.
4.11. Рекламувати сайт чи розміщувати посилання на сайт, розміщений на ресурсах ВИКОНАВЦЯ, шляхом розсилання неузгоджених попередньо електронних листів (СПАМ), або будь-яким іншим способом з використанням заборонених у п.4 даної Угоди програм, при цьому не важливо, чи реклама сайту проведена з використанням обладнання ВИКОНАВЦЯ, чи будь-якого іншого провайдера Інтернет.
4.12. Розміщувати ресурси, схильні до небезпеки ДДоС (DDoS) атаки. При ДДоС (DDoS) атаці на ресурс клієнта UAhosting.com.ua не надає послуги по боротьбі з атакою, а блокує акаунт клієнта.
4.13. Розміщувати бази даних MySQL об'ємом понад 2 Гб або такі, що містять більше 1000 таблиць. Сумарний об'єм всіх баз даних на одному акаунті не повинен перевищувати 3 Гб.
4.14. Виконувати завдання CRON з інтервалом менше 5 хвилин.
4.15. Створювати запити до сервера баз даних, які виконуються 30 секунд і більше.
4.16. Зберігати пошту сумарним об'ємом більше 1 Гб в одній поштовій скриньці.

Сайт кожного ЗАМОВНИКА, за яким буде помічено порушення пунктів 4.1, 4.2, 4.3, буде заблокований до усунення причин блокування.

Кожному ЗАМОВНИКУ, за яким буде помічено порушення пунктів 4.4, 4.5, 4.6, 4.7, 4.8, 4.9, 4.10, 4.11, буде назавжди відмовлено у використанні послуги хостингу, залишок оплачених коштів при цьому на рахунок ЗАМОВНИКА не повертається.

5. Обмеження відповідальності
ЗАМОВНИК зобов'язується захищати ВИКОНАВЦЯ від будь-якої відповідальності - юридичної, адміністративної, моральної - за всеможливими позовами, штрафами, збитками, витратами, викликаними діями ЗАМОВНИКА та/або діями відвідувачів ресурсів ЗАМОВНИКА при використанні сервісу ВИКОНАВЦЯ. Це - без яких-небудь обмежень та виключень - стосується як до ЗАВОМНИКА (або осіб, що виступають від імені ЗАМОВНИКА), так і осіб, чиї аккаунти, домени, сайти або інші компоненти розміщені всередині аккаунту ЗАМОВНИКА.

6. Безпека та програмне забезпечення
ЗАМОВНИК підтверджує та погоджується, що несе повну відповідальність за весь матеріал та його цілісність, який він розміщуєт на сервері ВИКОНАВЦЯ, а також за збереження та безпеку зберігання своїх логіна та пароля.

ЗАМОВНИК погоджуєтеся не робити спроб взламати або інакше пошкодити власність ВИКОНАВЦЯ або клієнтів ВИКОНАВЦЯ.

ЗАМОВНИК підтверджує та погоджується, що ВИКОНАВЕЦЬ не забезпечує безкоштовну підтримку для будь-якого виду програмного забезпечення та/або скриптів, які встановлює ЗАМОВНИК та не гарантує його працездатність.

ЗАМОВНИК підтверджує та погоджується, що ВИКОНАВЕЦЬ не займається безкоштовним навчанням веб-дизайну, веб-програмуванню або будь-яким іншим веб-технологіям.

7. Відмова або зупинка надання послуг
ВИКОНАВЕЦЬ залишає за собою право відмовити у наданні послуги або призупинити надавання послуги будь-кому на свій розсуд. ВИКОНАВЕЦЬ може відмовити в доступі до всіх послуг або частини послуг без спеціального сповіщення якщо ЗАМОВНИК порушуєте дані Правила в будь-якій мірі. ВИКОНАВЕЦЬ не несе відповідальності за повідомлення або не повідомлення будь-яких третіх сторін про позбавлення ЗАМОВНИКА доступу та за можливі наслідки, що виникнуть в результаті такого попередження або його відсутності. ЗАМОВНИК згідний з тим, що ВИКОНАВЕЦЬ здійснює електронний моніторинг аккаунту ЗАМОВНИКА час від часу та в законодавчому порядку має право надати доступ до вашого аккаунту відповідним інстанціям. ВИКОНАВЕЦЬ залишає за собою право заборонити до публікації ті чи інші матеріали, які на думку ВИКОНАВЦЯ є недопустимими, небажаними або такими, що порушують даний Договір. ВИКОНАВЕЦЬ має право не повертати передоплачені, але невикористані грошові кошти, оплачені за користування послугами, якщо на думку uahosting.com.ua з вашого боку були порушення цих Правил.

8. Обмеження обов'язків
Ви розумієте, що розміщаючи будь-яку інформацію на свому аккаунті, ви тим самим робите її доступною тій чи іншій частині Інтернет-аудиторії, і uahosting.com.ua не може обмежити її від доступу до Вашої інформації або застерегти Вашу інформацію від порушення захисту Ваших авторських прав. Ви свідомо приймаєте на себе весь ризик використання отримуваного сервису та всесвітньої мережі Інтернет в цілому. Ви зобов'язуєтесь не робити нічого, що могло б принести хоча б якісь збитки системі або іншим мережним ресурсам, використовуючи доступ в Інтернет, включно зі спробами несанкціонованого доступу.

Ви зобов'язані виконувати всі вимоги даних Правил, а також всі вимоги, що випливають із обмежень відповідних послуг, які надає Вам uahosting.com.ua.

uahosting.com.ua залишає за собою право контролювати всі інформаційні потоки сервера своїми засобами. Разом з тим Ви усвідомлюєте, що технічна кофігурація каналоутворюючого обладнання uahosting.com.ua знаходиться у традиційному взаємному оточенні відповідного обладнання сторонніх компаній, і ніяка спеціальная захищеність каналів зв'язку не гарантується.

9. Ідентифікаційні дані власника аккаунту
Ви підтверджуєте, що приймаючи використання наших послуг, надаєте правдиві контактні відомості (поштову адресу, електронну адресу, номер телефону) та зобов'язуєтеся своєчасно нас повідомляти у випадку їх зміни.

10. Порушення даних Правил
Будучи власником аккаунта, Ви відповідаєте за весь контент вашого віртуального сервера. Якщо один із ваших співробітників/довірених осіб порушує дані Правила, ми залишаємо за собою право призупинити або видалити Ваш аккаунт в залежності від тяжкості порушення, значимість якого визначається нами.

11. Оплата та інша інформація
Ви зобов'язуєтеся своєчасно вносити всі необхідні платежі за наданий нами сервіс шляхом оплати виставлених рахунків. У випадку, якщо оплата за продовження послуг не надходить до моменту останнього дня дії послуги, ми залишаємо за собою право заблокувати аккаунт до отримання відповідної оплати. Зміна ціни на послуги можлива у випадку зміни офіційного курсу НБУ євро до гривні більше ніж на 5% від офіційного курсу, встановленого на дату укладення договору. При цьому нова вартість послуг вступає в силу тільки після закінчення попередньо оплаченого періоду. Виконавець повідомляє Замовника про зміну ціни шляхом надсилання повідомлення на контактну e-mail адресу Абонента або шляхом публікації нових цін на сайті Виконавця. Замовник не звільняється від оплати послуг, наданих Виконавцем, якщо з незалежних від Виконавця причин він не отримав повідомлення про зміну ціни на послуги.

12. Відповідальність сторін
12.1 ВИКОНАВЕЦЬ не несе відповідальності перед ЗАМОВНИКОМ чи третьою стороною за будь-які затримки, переривання, збитки чи втрати, що відбуваються:
- за несправності обладнання, яке є складовою частиною мережі;
- за несправності програмного забезпечення, чи помилки у роботі програмного забезпечення;
- через недостатню якість роботи ліній зв'язку, наданих іншими установами;
- в наслідок обставин непереборної сили в загальноприйнятому розумінні;
12.2 Недодержання ЗАМОВНИКОМ істотних умов, передбачених чинними Правилами обраного домену, є грубим порушенням істотних умов договору і є підставою для розірвання договору за ініціативою ВИКОНАВЦЯ.
12.3 ВИКОНАВЕЦЬ залишає за собою право призупинити обслуговування ЗАМОВНИКА або розірвати Угоду в безумовному порядку в наступних випадках:
- порушення ЗАМОВНИКОМ чинних Правил обраного домену;
- порушення ЗАМОВНИКОМ чинних норм користування мережею Інтернет;
- несплата або несвоєчасна оплата послуг ВИКОНАВЦЯ.
12.4 ВИКОНАВЕЦЬ не несе відповідальності за неправомірні дії ЗАМОВНИКА, що пов'язані з порушенням прав інтелектуальної власності, використанням наданих послуг для розсилання спаму та ін.

13. Врегулювання спорів
13.1 Сторони будуть регулювати шляхом переговорів будь-які спірні питання, розбіжності чи претензії, які можуть виникнути щодо цього Договору або у зв'язку з її виконанням.
13.2 Всі спірні питання розглядаються за наявності письмової заяви, переданої поштою або факсом.
13.3 У випадку, якщо сторони не зможуть досягнути згоди по спірним питанням шляхом переговорів, ці питання підлягають вирішенню згідно діючого законодавства України.
13.4 ВИКОНАВЕЦЬ залишає за собою право призупинити надання послуг до вирішення спору.

14. Згода на обробку персональних даних

Я, ЗАМОВНИК, клієнт ВИКОНАВЦЯ - сервісу UAhosting.com.ua, даю свою згоду на обробку моїх персональних даних (у тому числі: збір, зберігання, систематизація, зміна, видалення, використання, поширення, знеособлення, блокування). Метою використання персональних даних та їх подальшої обробки є отримання клієнтом послуг, що надаються ВИКОНАВЦЕМ.

ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язується обробляти персональні дані ЗАМОВНИКА в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

ЗАМОВНИК погоджується з тим, що ВИКОНАВЕЦЬ має право знеособити його персональні дані з метою передачі (в тому числі транскордонної) іншим суб'єктам ринку реєстрації доменних імен.

Також ЗАМОВНИК погоджується з тим, що ВИКОНАВЕЦЬ має право передати його дані іншим суб'єктам ринку реєстрації доменних імен в знеособленному вигляді. Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснене шляхом направлення ЗАМОВНИКОМ відповідного розпорядження в простій письмовій формі на адресу ВИКОНАВЦЯ. При цьому ЗАМОВНИК згоден з тим, що такий відгук може спричинити такі наслідки:
Відмова з боку ВИКОНАВЦЯ у наданні послуг, внаслідок неможливості їх виконання без зазначених даних,
Видалення доменного імені, у разі неможливості його супроводу без наявності у ВИКОНАВЦЯ таких даних.

ЗАМОВНИК даною згодою доручає ВИКОНАВЦЕВІ, як Реєстратору, опублікувати свої персональні дані в базах даних відповідних сервісів у відкритому доступі в Інтернет, необхідних для роботи сервісів, служб, доменів.

ЗАМОВНИК погоджується з тим, що його персональні дані можуть бути передані іншому Реєстратору або Адміністратору публічного домену, в разі, якщо виконувана операція вимагає ідентифікації ЗАМОВНИКА як власника доменного імені.

Права ЗАМОВНИКА по відношенню до його персональних даних визначені в ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних".

15. Визнання даних Правил
Дані Правила є договором оферти, замінюють собою письмову або іншу форму договору та мають рівну юридичну з письмовим договором силу. Ви погоджуєтесь з цим та визнаєте безумовну юридичну силу даних Правил. Неможливість виконати будь-який з пунктів даних Правил ні в якому разі не стосується решти частин цього документу, прийнятого обома сторонами. Подібне невиконання може прийматися до уваги нами виключно у випадку Вашої фізичної нездатності дотримання того чи іншого пункту даних Правил.

uahosting.com.ua залишає за собою право в будь-який час змінити дані Правила без попереднього сповіщення.

16. Адреси та банківські реквізити ВИКОНАВЦЯ

ФОП Хилюк П.М.
Адреса: м. Львів-8, 79008, а/с 7973
Контактний e-mail: info@uahosting.com.ua
Телефон: +38 (044) 300-25-62

Банківські та податкові реквізити:
IBAN UA05 305299 00000 26006041013547
ІПН 2902117390
Платник єдиного податку 5%
Не платник ПДВ