UAHOSTING
Безкоштовний сертифікат SSL
хостинг з безкоштовним SSL сертифікатом

Безкоштовний сертифікат SSL Comodo для https

хостинг з безкоштовним SSL сертифікатом

Для кожного сайту на нашому хостингу надається безкоштовний сертифікат для роботи сайту по зашифрованому протоколу https

Сертифікат SSL на хостингу виписується автоматично і моментально для кожного домену, який працює на нашому хостингу, для будь-якого тарифного плану.

Безкоштовний сертифікат для https надається компанією COMODO, яка є лідером у наданні сертифікатів для шифрування даних. Сертифікати SSL є обов’язкові, якщо на сайті передаються будь-які дані від користувача (наприклад, для інтернет-магазину або іншого сайту, де користувач вводить свої дані).

SSL сертифікат безкоштовно виписується як для нових замовлень, так і для діючих клієнтів.

Сертифікат надається на 90 днів і автоматично продовжується. При виписуванні та продовженні сертифікату - відбувається перевірка домену, для цього створюється тимчасовий txt-файл у папці .well-known/pki-validation і відбувається спроба доступу до даного файлу шляхом відкриття адреси на основі домену. Відповідно, сертифікат може бути не виписаний у таких випадках:

1. Ви додали домен у cPanel до того, як перенаправили домен на наш сервер - відповідно, система серверу не змогла перевірити даний домен і виписати сертифікат. Якщо це так - змініть ДНС на наші і перевірте сертифікат через 24 години.

2. Ви самостійно встановили самопідписаний сертифікат, не дочекавшись встановлення автоматичного системного сертифікату. Якщо це так - у cPanel видаліть самопідписаний сертифікат для даного домену і перевірте, чи буде виписаний системний сертифікат через 24 години або активуйте позачергову перевірку у розділі SSL/TLS Status. Для позачергової перевірки - потрібно відмітити необхідний домен, піддомен і натиснути кнопку Run AutoSSL.

3. У кореневій папці домену, у файлі .htaccess, є директиви, що забороняють створення файлів *.txt, через які проводиться підтвердження домену. Якщо це так - видаліть такі директиви. Наприклад, у CMS Opencart потрібно замінити частину коду FilesMatch "(?i)((.tpl|.ini|.log|(?< !robots).txt))" на FilesMatch "(?i)((.tpl|.ini|.log))".

Ви можете відмовитись від сертифікату, для цього зверніться в службу підтримки info@uahosting.com.ua.