UAHOSTING
Хостинг - перші кроки
Щоб робота з UAhosting приносила задоволення

Хостинг - перші кроки

Щоб робота з UAhosting приносила задоволення

По-перше

>> Коректна робота скриптів можлива при правах 755 на папки і 644 на файли. Не встановлюйте права 777 чи 666 на папки і файли.

>> Моніторинг навантаження на сервер, вибір версії php для акаунта:
https://uahosting.com.ua/cloudlinux.php

>> Відповіді на популярні питання:
https://uahosting.com.ua/billing/billing.php?do=faq

>> Як заходити на сервер, якщо домен ще не зареєстрований, або ще не відбулася зміна ДНС-серверів
Ви можете зробити наступне: Наприклад, домен - domen.com, ip 72.36.222.5 Вам необхідно в кінець файлу C://WINDOWS/system32/drivers/etc/hosts додати наступний рядок і зберегти файл hosts:
72.36.222.5 domen.com

Довідкова інформація

На Вашу e-mail адресу будуть надходити новини, повідомлення про події в партнерській програмі та повідомлення служби підтримки. Якщо Ви не бажаєте отримувати ці повідомлення - відпишіться від них в білінг-панелі.

Ми не радимо називати файли іншими символами, ніж латинськими (наприклад, кирилицею), а також використовувати у назвах файлів спеціальні символи, в т.ч. пробіл. Це може призвести до некоректної роботи Вашого сайту у деяких випадках.

У зв'язку з встановленими правилами для модуля безпеки mod_security можлива некоректна робота деяких скриптів. Будь ласка, звертайтеся до нас в тому випадку, якщо у Вас не буде працювати частина сайту, або не будуть передаватися запити між сторінками.

Для підвищення рівня безпеки та збереження даних на своєму акаунті ми рекомендуємо:

1. Використовувати останні версії програмного забезпечення (скриптів), проводити їх регулярне оновлення.
2. Мати на персональному комп'ютері ліцензійний антивірус.
3. Періодично змінювати паролі доступу в білінг, панель керування сайтом, користувача бази даних і пошту, створюючи їх унікальними і складними.
4. Мати копію даних сайту у себе на ПК (хоча ми і проводимо регулярне резервне копіювання, краще додатково підстрахуватися).
5. Якщо на Вашому сайті використовуються нетипові символи для англійської, російської або української абетки (наприклад, деякі літери польського або італійського алфавіту, чи специфічні символи) - автоматично створені резервні копії можуть не містити цих символів, замість них в архіві будуть знаки питань (?). Тому Вам необхідно самостійно після кожного оновлення сайту з такими символами робити резервну копію бази даних через додаток phpMyAdmin в панелі керування cPanel і зберігати копії бази даних на своєму комп'ютері.
6. У випадку встановлення CMS WordPress радимо встановити плагін WP Limit Login Attempts і налаштувати його на оптимальний захист Вашого сайту.

Технічна Підтримка

UAhosting.com.ua намагається зробити Вашу роботу зі службою технічної підтримки найбільш продуктивною, оперативною та приємною і заощадити наш загальний час.

У випадку звернення у технічну підтримку вказуйте номер Вашого замовлення або головний домен. При технічних питаннях надайте дані доступу в панель керування сайтом cPanel.

Контакти служби підтримки: https://uahosting.com.ua/contacts.php
Публічна оферта для послуги хостингу: https://uahosting.com.ua/oferta1.php
Публічна оферта для послуги делегування доменного імені: https://uahosting.com.ua/oferta2.php

Ви можете знайти нас у соціальній мережі Facebook:
https://www.facebook.com/UAhosting