UAHOSTING
Реклама сайтів в Інтернеті
розміщення реклами в Інтернет, просування товарів і сайтів

Реклама сайтів в Інтернеті, розміщення Інтернет-реклами

Реклама сайту в Інтернеті, контекстна банерна реклама Google Adwords Adsense

Реклама в Інтернеті - один з найсучасніших способів просування своїх товарів або послуг. Ефективність реклами в Інтернеті в декілька разів перебільшує ефективність реклами в друкованих виданнях або на телебаченні, радіо і т.п., оскільки вартість реклами в Інтернеті є невеликою, а дякуючи сучасним Інтернет-технологіям, що впроваждені в сфері Інтернет-реклами, рекламодавець отримує можливість відслідковувати кожну витрачену гривню на рекламу в Інтернеті та робити не приблизні а точні розрахунки витрат на рекламну кампанію.

Пропонуємо Вашій увазі два види розміщення реклами в Інтернеті:

Банерна реклама

Банерна реклама сайта дає хороші результати у збільшенні обізнаності користувачів Інтернету про Ваш сайт та важливим джерелом збільшення популярності та відвідуваності веб-сайту. Різні студії дизайну допоможуть Вам у виготовленні рекламних банерів та організують рекламну кампанію з показами Вашої реклами на тематичних сайтах з показом банерів на території необхідного регіону, потрібного часу доби та дня тижня.

Контекстна реклама

Оптимизація сайту та просування в пошукових системах - це не єдині способи вплинути на кількість зацікавлених відвідувачів, в т.ч. і з пошукових систем. Як правило, контекстна реклама замовляється за тими запитами, які є пріоритетними для сайту. Найбільша віддача від контекстної реклами у системамі Google.Adwords.

Контекстні рекламні блоки за Вашими ключовими словами будуть з'являтися в результатах пошуку пошукової системи Google або в рекламних блоках на сайтах партнерів, які мають подібну тематику до Ваших ключових слів.

У тому випадку, якщо Ви будете розміщувати свою рекламу на сайтах партнерів, вона буде виводитися у спеціальних рекламних блоках різних розмірів. Наприклад:

Работа в интернет

Ви також можете отримувати додатковий прибуток, розміщуючи блоки Інтернет-реклами на свому сайті.