UAHOSTING
Рейтинг хостингу
вибрати хостинг по рейтингу хостингу

Рейтинг хостингу

вибрати хостинг по рейтингу хостингу

Рейтинг хостингів, як правило, заснований на аналізі технічних характеристик провайдерів. Щоб правильно проаналізувати рейтинг потрібно розібратися, звідки беруться всі числа, які використовуються в подібних списках. Тоді Ви можете самостійно вибрати провайдера.

Аналізуючи рейтинг хостерів, зверніть увагу на швидкість з'єднання, яку вони пропонують. Цей фактор залежить від комплектації серверного обладнання, місцезнаходження сервера, кількості розміщуваних на одному диску сайтів, пропускної спроможності каналів, і т.д. На перше місце рейтинг ставить хостингового провайдера, який, забезпечує найвищу швидкість завантаження сторінок веб-сайту.

Якщо мова йде про рейтинг платних хостингів, рейтинг ігрових хостингів, одним із критеріїв відбору є безперервність і стабільність роботи серверів. Тобто, сторінка веб-ресурсу повинна завантажуватися в будь-який момент. Компанії провайдери повинні мати високий аптайм - час безперервної роботи. Цей показник визначається якісність серверного обладнання та програмного забезпечення.

Додатковим плюсом для провайдерів, який впливає на рейтинги, еявляется надання різних послуг, наприклад, реєстрація доменних імен.

Також в рейтингах можуть враховуватися ціни і тарифи компаній. Кожен провайдер пропонує різні тарифні плани, з різними пакетами послуг. Основною умовою залишається надання достатнього дискового простору для веб-ресурсу.

При складанні рейтингів береться до уваги характеристика обладнання компанії. Гарне обладнання дозволяє досягти хороших результатів роботи сайту, її максимальну ефективність.

Бажано, щоб при складанні рейтингу, на який ви орієнтується, бралися до уваги не тільки сухі цифри, а й відгуки реальних людей, оцінки клієнтів. У них меншою мірою входять виключно технічні характеристики, зате такі показники як чуйна техпідтримка, хороший сервіс, додаткові послуги, прозорість роботи, виходять на перший план.

Огляд провайдерів дозволяє вибрати необхідний варіант серед безлічі пропозицій. При цьому менше ризик потрапити до поганого провайдеру.

Важливо пам'ятати, що хоча рейтинг може відображати об'єктивну ситуацію, ніхто, крім вас, не зможе оцінити, який провайдер необхідний саме для вашого веб-проекту. Тому користуйтеся рейтингами як додатковою інформацією, але не варто розраховувати, що вибравши «компанію номер один» або «найкращого» провайдера, ви отримаєте дійсно відмінні послуги. Зрозуміти ваші запити можете тільки ви.