UAHOSTING
Хостинг для сателітів
хостинг для розміщення сателітів

Хостинг для сателітів

хостинг для розміщення сателітів

Вибір хостингу для сателітів здійснюється з урахуванням потреб сайтів і пропонованих параметрів хостингу. Створення сателітів, які, по суті, є допоміжними сайтами, передбачає отримання прибутку з продажу посилань або використання під інші потреби. Тому ресурс повинен працювати стабільно і повноцінно.

Зазвичай сателіти сильно відрізняються від основного сайту. Вони значно менші за обсягом, а значить, не вимагають великого дискового простору. Це є першим параметром при виборі хостингу: він може бути з невеликою дисковою квотою. Навантаження на сателіти також зазвичай невелике. Наповнення цих сайтів, їх структура більшою мірою розраховані на роботи пошукачів. Виходячи з цього, можна визначити вимоги хостингу для сателітів. Розміщувати їх варто на спеціальному тарифному плані, що враховує такі параметри як велика кількість MySQL (баз даних), достатня кількість додаткових доменів, великий ліміт трафіку (або необмежений трафік), оптимальний обсяг дискового простору, високий аптайм.

Хостинг для сателітів не повинен коштувати надто дорого, проте не варто використовувати безкоштовний хостинг. Безкоштовний хостинг не буває надійним, а перебої в роботі сателітів приведуть в втрати прибутку. Тому вибирайте хостинг для сателітів відповідально, керуючись відгуками та рекомендаціями тих, хто працює з веб-сайтами, і знає нюанси цієї сфери або може поділитися власним досвідом використання хостингу сателітів.

Компанія UaHosting надає можливість зробити оптимальний вибір хостингу як для основних сайтів, так і для сателітів. Наші послуги відрізняються якістю і стабільністю, що можуть підтвердити наші клієнти. Якщо у вас виникли запитання, ви можете звернутися в нашу технічну підтримку, яка вирішить вашу проблему, дасть потрібну пораду в будь-який час.