UAHOSTING
Перенесення сайту з Денвера
як перенести сайт з Денвера на хостинг

Перенесення сайту з Денвера

як перенести сайт з Денвера на хостинг

Денвер - це безкоштовний локальний сервер, який встановлюється на комп'ютер. Він надає можливості стандартного хостингу, але сайт стає доступним для користувачів тільки після його перенесення на основний хостинг.

При цьому перенесення сайту здійснюється за стандартною схемою, так само як і перенесення веб-сайту з одного хостингу на інший.

У базовий пакет Денвер входять ті ж елементи, що і в стандартний хостинг: сервер Apache, база даних MySQL, PHP. Після завершення всіх робіт з підготовки сайту здійснюється перенесення на хостинг.

Скачувати Денвер на комп'ютер краще за допомогою різних настановних пакетів. Ящо мова йде про повноцінний локальний сервер, то при скачуванні окремо можуть виникати різні проблеми установки або при конфігуруванні сервера. Інсталяційні пакети полегшують це завдання.

Щоб перенести сайт з Денвера на хостинг потрібно знати про деякі особливості. Необхідно створити копію бази даних веб-ресурсу (за допомогою інструменту «Експорт» в phpMyAdmin). Потім використовуючи програму coreFTP або будь-який інший ФТП клієнт, файли переміщуються з папки сервера «Денвер» в кореневу папку хостингу. При цьому змінюють певні параметри і враховуються нюанси - наприклад, назва бази даних буде іншою, назва користувача і його пароль, шляхи - це все потрібно змінити враховуючи налаштування сервера. Інструкції з перенесення є в інтернеті, варто уважно ознайомитися з ними перед здійсненням цього процесу. Поради досвідчених фахівців та аналіз можливих помилок користувачів допоможуть завершити цей процес без особливих проблем.

При перенесенні з Денвера на хостинг важливі певні підготовчі роботи. Необхідно отримати дані для підключення до сервера хостингу, провести перенесення бази MySQL, файлів сайту на хостинг і відредагувати файли конфігурації. Після правильного проведення цих дій сайт стане доступний в інтернеті.

Чітко дотримуйтесь покрокової інструкції, і тоді перенесення вашого сайт на хостинг не буде проблемою.