UAHOSTING
Як вибрати хостинг
правила вибору хостингу

Як вибрати хостинг - основні правила

правила вибору хостингу

Який хостинг кращий?

Якщо ви вирішили створити сайт, то питання вибору хостингу стає для вас актуальним відразу ж. Який хостинг краще саме для вашого веб-сайту? Як знайти надійного провайдера? Якщо ви чітко сформулювали свої запити щодо хостингу, то можете починати шукати.

Перша «пастка», яка може залучити - так званий «безкоштовний хостинг». Безкоштовний, як відомо, тільки сир у мишоловці, і тут ситуація з великою часткою ймовірності буде відповідати відомому прислів'ї. Основні ризики: повільні сервера, відсутність власного домену, погана технічна підтримка (якщо вона взагалі буде входити в список наданих провайдером послуг). Окремо хочеться згадати нав'язливу рекламу, яка напевно не прикрасить ваш сайт, зате буде неабияк набридати відвідувачам. І головне, пошуковики дуже часто «ігнорують» сайти, які розміщені на такому хостингу. Таким чином, ви спочатку прирікаєте свій сайт на ізоляцію.

Отже, знайти хостинг - це гідна завдання, і потрібно поставитися до неї з усією відповідальністю. Солідної компанії потрібен хостинг, який відповідає критеріям якості: професійна техпідтримка, відмінно працюють сервера, великий обсяг дисків, захищеність сайту, необхідні для зручної роботи, опції і налаштування. Тільки з таким хостингом можна будувати бізнес в Інтернеті і розраховувати на його успішність в короткі терміни.

Який вибрати хостинг?

Отже, який недорогий хостинг php вибрати серед переліку аналогічних послуг надаються різними хостера?

Перший критерій: швидкість роботи. Сайт повинен швидко завантажуватися, незалежно від того, скільки інформації він містить.

Також хостинг-провайдер повинен безкоштовно і швидко зареєструвати доменне ім'я для вашого сайту. Це ще один показник хорошого провайдера.

Якщо ви припускаєте в майбутньому розвивати ваш веб-сайт, то при виборі хостингу враховуйте потребу в необмеженій трафіку.

Як знайти простий і зручний хостинг?

Простий хостинг не містить додаткових «ускладнень» для користувача.

Визначаючись з хостинг-провайдерами, уточніть питання наявності CGI-BIN директорії на сервері. Доступ до Tel-Net, FTP і CGI-BIN повинен бути необмеженим.

І пам'ятайте про один важливий момент: один з найважливіших моментів, який характеризує хорошого провайдера: наявність професійної технічної підтримки. Така підтримка працює цілодобово, дає вичерпні відповіді на будь-яке питання, на неї можна покластися у відповідальний момент. Погодьтеся, дуже важливо отримувати допомогу саме в той момент, коли ваш веб-ресурс цього вимагає.