UAHOSTING
Хостинг під wordpress
як вибрати кращий?

Хостинг під wordpress

як вибрати кращий?

Хостинг під wordpress: як вибрати кращий?

Сайти, створені на основі Wodpress, користуються популярністю, і послуга хостинг під Wordpress затребувана у провайдерів.

Wordpress - це система управління контентом (CMS), яка використовується переважно для блогів. В першу чергу, мова про автономні блоги, які мають власне доменне ім'я і знаходяться під повним контролем їх власника. Такі блоги відрізняються також відсутністю реклами. Однак, це не єдине застосування движка WordPress. На його основі можна створювати інтернет-магазини, новинні портали, персональні сайти, сайти-візитки та інші веб-ресурси.

WordPress написана на РНР і в якості бази даних використовує MySQL. Потенціал тем і плагінів движка, функціональна архітектура дозволяє створювати унікальні проекти різної складності під різні потреби.

Якщо в основі вашого сайту буде Wordpress, зверніть особливу увагу на вибір хостингу. Для невеликих і середніх сайтів (до ста сторінок) підійдуть послуги на MySQL і PHP. Для більших або таких, що розвиваються - підійде хостинг на VPS. Він забезпечить достатній рівень потужності і функціональності сайту.

Як встановити хостинг з WordPress?

Установка хостингу під Wordpress вимагає підготовки. Для невеликого сайту або блогу потрібно менше місця на сервері і середній набір технічних можливостей. Для більш складного сайту потрібно пакет з розширеним комплексом послуг.

При бажанні, ви швидко розберетеся, як встановити вордпресс на хостинг. Після оплати послуг хостинг-провайдера (звичайних або VPS), на панель управління сайтом висилається доступ на базу даних, а також FTP для завантаження файлів. Дотримуючись інструкцій потрібно залити його на хостинг (для цього є кілька способів). Можна спробувати встановити або оригінальну, або локалізовану версію. Остання дозволяє вести блог на своїй рідній мові. Наступний крок: створення бази даних та інсталяція WordPress.

Якщо немає можливості зробити це самостійно, довіртеся фахівцям. Остання і найстабільніша версія WordPress, з усіма перевагами та функціями, буде встановлена ​​на вашому сайті.

Який компанії віддати перевагу, якщо потрібен хостинг з WordPress?

Якісна робота сайту можлива тільки за умови швидкого і безперебійного каналу передачі даних. Перевірити стабільність роботи хостера і його надійність можна по наявності адекватної і професійної служби підтримки.

Можливість оплати послуг хостингу через різні сервіси - додатковий аргумент на користь провайдера.

Так як хостинг для сайту вибирається виходячи з його потреб, то варто вибирати компанію і тариф, який буде враховувати розвиток сайту, перспективи і навантаження не тільки сьогодні, але і в майбутньому.

Головне, щоб ви самі знали, яка аудиторія буде у вашого сайту або блогу, і яка мета його створення.

Навіть якщо в якийсь момент навантаження на сайт буде перевищувати можливості хостингу, компанія повинна безболісно для веб-ресурсу і непомітно для користувачів здійснити перенесення на інший хостинг.

Безперебійність роботи сайту в такій ситуації буде показником професійності та якості послуг провайдера.