Питання, що часто ставляться


JetBackup, резервне копіювання

Для роботи зі щоденними резервними копіями потрібно використовувати розділ cPanel - JetBackup 5. Резервні копії доступні для акаунтів, що займають не більше 12 Гб дискового простору та не більше 200 000 інодів. Інформація щодо можливостей JetBackup 5:

Full Backups - список повних резервних копій акаунта, створених автоматично. Можна самостійно відновити всі дані акаунта або завантажити архівну копію за потрібну дату. Для цього необхідно відмітити потрібну дату і внизу натиснути Restore - для відновлення, або Download для завантаження.

Home Directory, Cron Jobs, Databases, та ін. - можливість завантажити або відновити частково за певну дату архіви відповідно: файлів, cron-завдань, баз даних та інших сегментів хостинг-акаунта.

Ще один спосіб завантажити архів акаунта - розділ cPanel - Резервна копія. Тут можна завантажити базу даних, тільки файли або акаунт повністю. Цей вид резервної копії можна використовувати для перенесення сайту на інший хостинг. У випадку створення архіву файлів чи повного архіву - файл зберігатиметься у кореневому каталозі акаунта. Зверніть увагу, що ці резервні копії, на відміну від JetBackup 5, займають дисковий простір на акаунті, тому ми радимо їх видаляти після створення.