Питання, що часто ставляться


Як налаштувати проект на Node.js через cPanel

Для налаштування проекту на Node.js можна користуватися доступом через SSH або терміналом, який вбудовано у cPanel. Як отримати доступ через SSH описано за посиланням https://uahosting.com.ua/billing/billing.php?do=faq&group=3&fgroup=0&item=15

У випадку використання вбудованого терміналу, для запуску проекту спочатку зайдіть у розділ "Програмне забезпечення - Setup Node.js App". Далі натисніть кнопку "Create Application", виберіть бажану версію Node.js, в полі "Application root" вкажіть шлях до директорії з проектом (наприклад public_html/node), в полі "Application URL" - http-шлях до проекту (наприклад example.com/node) і в полі "Application startup file" вкажіть назву файлу (наприклад app.js).

Встановлювати додаткові модулі Node.js і виконувати інші команди (наприклад watch і т.д.) через cPanel можна в розділі "Terminal", якщо переключити його в режим віртуального середовища. Для цього вгорі сторінки "Setup Node.js App" скопіюйте команду, яка починається зі слова source, далі перейдіть у розділ "Terminal", вставте і запустіть дану команду. Тепер можна запускати в терміналі команди Node.js у стандартному форматі, наприклад npm install babel-cli.

У тому разі, якщо Ви користуєтесь тарифом віртуального хостингу лінійки S, який дає можливість запускати до 50 процесів, і при запуску в терміналі певної команди Node.js не отримуєте бажаного результату, тоді, можливо, дана команда вичерпала ліміт вільних процесів. Чи досягнуто ліміт можна перевірити на головній сторінці cPanel у правій колонці. Якщо всі процеси використані, тоді командою ps aux можна вияснити які саме процеси запущені, далі видалити непотрібні командою kill і потім запустити команду Node.js повторно. Або ж перейти на лінійку тарифів M, де доступно 100 процесів, або L - 200 процесів.

Окрім того, Ви можете вказати необхідні для проекту модулі як dependencies у файлі package.json, а потім для їх встановлення у розділі "Setup Node.js App" натиснути кнопку "Run NPM Install".