Питання, що часто ставляться


Wordpress - якщо сайт працює повільно або виникає помилка 500

Якщо у cPanel, в розділі "Використання ресурсів" ("Resource Usage") наявна інформація про те, що час від часу не вистачає ресурсів оперативної пам'яті для роботи сайту, ми радимо наступне:

1) Видалити максимальну кількість плагінів з кожного сайту на акаунті, адже кожен плагін використовує оперативну пам'ять для роботи. Ми радимо видаляти плагіни, а не просто виключати їх. В першу чергу - це стосується різноманітних плагінів кешування та "пришвидшення" роботи сайту.

2) Видалити на кожному сайті всі теми, окрім тої, яка використовується.

3) Оновити CMS, плагіни та теми на всіх сайтах до останніх версій.

4) Проаналізувати розділ "Відвідувачі" у cPanel для кожного сайту, якщо у статистиці є велика кількість запитів до файлу /xmlrpc.php - використайте спеціальний плагін для блокування https://uk.wordpress.org/plugins/disable-xml-rpc/

5) Якщо є велика кількість запитів до файлу /wp-login.php - встановіть плагін для блокування спроб підбору пароля, https://uk.wordpress.org/plugins/wp-limit-login-attempts/

6) В панелі керування хостингом cPanel, у розділі вибору версії PHP ("Select PHP Version"), обрати версію 7.4 або 8.2 - на цих версіях сайти працюють швидше, скрипти потребують менше оперативної пам'яті.

7) В панелі керування хостингом cPanel - скористайтесь розділом "AccelerateWP" для визначення плагіну, який найбільше навантажує сайт.