Питання, що часто ставляться


Як перенести домен від іншого реєстратора до UAhosting

Перш за все потрібно звернутись до поточного реєстратора та дізнатись, якого типу заяву Вам потрібно подати для перенесення домену до іншого реєстратора. Це може бути онлайн-заявка, або роздрукована та відсканована версія заяви. Більшість реєстраторів у таких випадках додатково вимагають копію першої сторінки паспорта власника домену або засвідчення підпису у заяві в нотаріуса.

Інструкції з трансферу доменів від популярних реєстраторів:

Hosting Ukraine: https://www.ukraine.com.ua/uk/wiki/domain/transfer/outgoing/any/
Imena: https://www.imena.ua/ua/transfer-rules
Nic: https://support.nic.ua/uk/article/32-jak-perenesti-domen-vid-nic-ua-do-inshogo-reyestratora

Для заяви використовуйте наші дані офіційного реєстратора:

Назва реєстратора: ФОП Хилюк П. М.
Ідентифікатор реєстратора: ua.people


Найменування реєстратора для міжнародних доменів: Namecheap, INC
Ідентифікатор та найменування реєстратора для доменів *.УКР: ua.drs, ТОВ "Сервіс онлайн"

Отримавши код трансферу - зробіть замовлення домену на нашому сайті, у нашій системі білінгу. Оберіть варіант реєстрації "Перенесення домену до UAhosting", вкажіть код трансферу, отримайте та оплатіть рахунок. Після перенесення - термін дії домену буде продовжений на 1 рік.

Hostiq - Упевніться, що з моменту реєстрації домену пройшло 60 днів, а до закінчення терміну його дії залишилося хоча б 7 днів;
- перевірте, чи домен розблокований для перенесення (його статус у Whois повинен бути ok або Active). Зняти блокування ви можете в Панелі клієнта - розділ Мої домени - напроти необхідного домену кнопка "Деталі" - зняти галочку в блоці "Блокування реєстратора";
- для отримання коду ЕРР (Auth code) — код, який потрібен для підтвердження володіння доменом, напишіть до розрахункового відділу на пошту billing@hostiq.ua, описавши ситуацію та вказавши ваш Support Pin.