Питання, що часто ставляться


Помилка 500 - причини

Основні причини появи помилки 500 на сайті:

1. Некоректні права на папки або файли сайту.

За замовчуванням для папок встановлюються права 755, для файлів - 644. Ці права не потрібно змінювати - на нашому хостингу коректна робота скриптів можлива без зміни прав, зі стандартними правами.

2. Дублювання налаштувань у файлі php.ini.

Якщо у панелі керування хостингом cPanel, в розділі вибору версії PHP ("Програмне забезпечення"-"Select PHP Version"-"Switch To PHP Options") вказане одне значення певного параметру, а в файлі php.ini - інше, це може стати причиною помилки 500. Радимо не дублювати параметри налаштувань PHP, які можна обрати в cPanel, в розділі вибору версії PHP.

3. Відсутня вільна оперативна пам'ять.

Перевірте рівень завантаження оперативної (фізичної) пам'яті у панелі керування хостингом cPanel, в розділі моніторингу навантаження "Використання ЦП і одночасних підключень". Для аналізу навантаження - натисніть кнопку "[Подробиці]", на наступній сторінці - оберіть період звіту. Як правило, достатньо періоду у 24 години. Якщо використання пам'яті (Physical Memory Usage) досягає піку у 100% - це може викликати помилку 500 замість виконання скрипта. Потрібно або зменшити навантаження на сервер, або перейти на більш високий тариф, щоб отримати більший об'єм оперативної пам'яті.