Питання, що часто ставляться


Як швидко надаються послуги

Більшість послуг надається в автоматичному режимі відразу після зарахування оплати. У разі відсутності затримки через технічні причини, час надання послуг становить:

Хостинг - відразу після зарахування оплати.

Віртуальний, виділений сервер - від 2 до 24 годин у робочі дні. У вихідні дні можлива затримка зі встановленням сервера до першого робочого дня.

Виділена ІР адреса для послуги хостингу - від 2 до 24 годин у робочі дні. У вихідні дні можлива затримка з наданням виділеної ІР адреси до першого робочого дня.

Реєстрація домену - для більшості доменних зон - відразу після зарахування оплати, за виключенням вказаних нижче доменних зон.

.ua - від 1 до 5 робочих днів в зв'язку з проходженням у адміністратора доменної зони процедури перевірки відповідності торгової марки (знаку) до домену, що реєструється.

.eu - Протягом 24 годин після зарахування оплати.

.website, .club, .today, .top та інші нові міжнародні доменні зони - можлива затримка у реєстрації до 24 годин або відмова реєстрації в зв'язку з наявністю у нових доменних зонах преміум-переліку, домени з якого доступні для реєстрації, але за значно збільшеною вартістю.

Сертифікати SSL - Протягом 1 години після зарахування оплати надсилається лист на вказану у замовленні контактну адресу e-mail. Після отримання підтвердження - протягом 1 години надсилається сертифікат.