Питання, що часто ставляться


Як швидко надходить оплата

Способи оплати та час надходження коштів на наш рахунок:

По квитанції у банку - час надходження коштів залежить від швидкості обробки платежів у банку, в якому Ви проводили оплату. При оплаті у Приватбанку та будь-якому іншому комерційному банку з 09:00 до 13:00 в банківський (робочий) день кошти надходять на наш рахунок в день оплати. При оплаті після 13:00 кошти надходять на наступний банківський (робочий) день. При оплаті у ОщадБанку час надходження коштів найдовший - до 3 банківських (робочих) днів.

Безготівковий розрахунок - При виконанні платежу від імені юридичної особи, кошти надходять на наш рахунок протягом 2 годин.

Webmoney - система Інтернет платежів. Оплата можлива в автоматичному режимі. Офіційний сайт платіжної системи - http://www.webmoney.ru

Приват24 - система оплати Приват24. Оплата можлива в автоматичному режимі. Офіційний сайт платіжної системи - https://privat24.ua

Карткою - онлайн оплата карткою Visa чи MasterCard через платіжний шлюз системи LiqPay або Portmone. Час надходження коштів: LiqPay - протягом 2-20 хв., Portmone - до 24 годин.